Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.63 m2

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin!

52.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore ne faze perfundimi ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 71.63m², ndodhet ne katin e 4-re dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orentim Veri-Lindje. Cmimi 52.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35047
Cmimi: 52.000 €
Siperfaqja: 71.63 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G528
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate