Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 130.00 m2

Jepet me qera shtepie private ne Rrugen e Elbasanit!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera shtepie private ne Rrugen e Elbasanit! Prona ndodhet ne katin e 1-re, prane ambasades Turke, ka siperfaqe 130m² dhe organizohet ne nje sallon, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 1 korridor. Mundesi parkimi per 2-3 makina. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39580
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1006

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate