Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 88.90 m2

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Se Kuqe!

155.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Se Kuqe! Apartamenti ka siperfaqe 88.9m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi dhe afati i perfundimit eshte ne qershor 2024. Cmimi 155.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39599
Cmimi: 155.000 €
Siperfaqja: 88.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1007

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate