Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Jepet me qera duplex 2+1+2 ne Laprake!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera duplex 2+1+2 ne Laprake! Apartamenti ka siperfaqe 120m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me oxhak sebashku me ambjentin e ngrenies, kuzhine me vete, nje tualet ne katin e pare, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet ne katin e dyte. Apartamenti eshte i investuar, shtrim me parket,sistem kondicionimi. Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39546
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G995

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate