Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 125.70 m2

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet lokal prane 21 Dhjetorit! Lokali ndodhet ne nje zone te frekuentuar me aktivitet te ngritur ne vite. Ndodhet në katin 0, buzë rruge, me sipërfaqe të brendshme prej 85.70m², gjithashtu disponon dhe një verandë me sipërfaqe 40m². Është totalisht i mobiluar me pajisjet e nevojshme për zhvillimin e aktivitetit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 170.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35270
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 125.70 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G553
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate