Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 113.32 m2

Ekskluzive! Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha!

169.980 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje ballkon. Te gjitha ambjentet kane dalje ne ballkon. Ka siperfaqe 113.32m² dhe ndodhet ne katin e 5-te me orjentim Veri-Perendim. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi tulle dhe punimet perfundojne ne shtator te 2024. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36742
Cmimi: 169.980 €
Siperfaqja: 113.32 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G724

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate