Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 68.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 bosh per zyra tek ish Parku i Autobuzave!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 bosh per zyra tek ish Parku i Autobuzave. Apartamenti ka siperfaqe 68m² dhe eshte i organizuar ne 2 ambiente, nje korridor dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36881
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 68.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G738

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate