Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 8 Dhoma
  • 8 Tualete
  • 450.00 m2

Jepet me qera Hotel – Restorant ne Ksamil!

22.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Hotel – Restorant ne Ksamil ! Godina ka nje siperfaqe 450 m² eshte 3 kateshe dhe ne katin 0 ndodhet restoranti , me pajisjet e nevojshme te guzhines , tavolina dhe te gjitha pajisjet e kompletuara per restorantin . Ne 2 katet e tjera ndodhen dhomat e hotelit te cilat gjithsej jane 8 dhoma dhe nje 2+1 e cila ndodhet ne katin e 1 , ka gjithashtu dhe 8 tualete . Dhomat jane te kompletuara dhe kane pamje panoramike te detit. Cmimi 22.000€/viti. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33388
Cmimi: 22.000 €
Siperfaqja: 450.00 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 8
Tualete: 8
ID e Pronës: G317

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Shitje
3.600.000 €

Shitet super hotel prane Qendres!

19 BD
19 BA
900.00 m2
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
1.300.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate