Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 15 Dhoma
  • 15 Tualete
  • 348.00 m2

Shitet Hotel ne Sarande!

4.000.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Hotel ne Sarande! Hoteli eshte 3 kateshdhe ka pamje spektakolare, disponon beach bar, 1 restorant ne katin 0 me te gjitha paisjet e nevojshme si dhe parkim. Hoteli ka gjithsej 15 dhoma ku 9 dhoma jane me pamje nga deti te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet e pushimit. Hoteli ka siperfaqe trualli 4950m² dhe 348m² siperfaqe totale ndertimi (116m² per kat). Prona ndodhet ne nje zone te qete, ideale per relaxim. Plazhi disponon 100 cadra (200 shezllone). Nxitoni per kete super prone. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 4.000.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43244
Cmimi: 4.000.000 €
Siperfaqja: 348.00 m2
Dhoma Gjumi: 15
Tualete: 15
ID e Pronës: G1381

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Parkim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Shitje
3.600.000 €

Shitet super hotel prane Qendres!

19 BD
19 BA
900.00 m2
Hotel
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate