Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 275.00 m2

Shitet kati i 3 i nje Vile ne Sarande!

110.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet kati i 3 i nje Vile ne Sarande. Organizohet ne nje sallon te bollshem me ambientin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, tualeti i perbashket, nje verande dhe nje ballkon. Shitet e gjitha e mobiluar dhe ka siperfaqe apartamenti 205m² dhe siperfaqe verande 70m². Prona ka pamje panoramike te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 110 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33396
Cmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 275.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G318
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate