Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 15 Dhoma
  • 15 Tualete
  • 600.00 m2

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

1.300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil. Hoteli ka siperfaqe trualli 650m² dhe siperfaqe ndertimi 400m² (133m2 ndertim ne kat) organizohet ne 15 dhoma te gjitha te kompletuara, restorant per konsumimin e mengjesit, pishine dhe oborr. Shitet e gjitha e mobiluar dhe ka mundesi ndertimi dhe per 800m² te tjera. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1.300.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33374
Cmimi: 1.300.000 €
Siperfaqja: 600.00 m2
Dhomat total: 15
Dhoma Gjumi: 15
Tualete: 15
ID e Pronës: G316

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Shitje
4.000.000 €

Shitet Hotel ne Sarande!

15 BD
15 BA
348.00 m2
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
3.600.000 €

Shitet super hotel prane Qendres!

19 BD
19 BA
900.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate