Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 19 Dhoma
  • 19 Tualete
  • 900.00 m2

Shitet super hotel prane Qendres!

3.600.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super hotel prane Qendres! Ky hotel eshte i vendosur ne nje një sipërfaqe prej 284m² truall dhe 900m² ndertese, I ndertuar ne nje strukture 6 kateshe, hoteli ka ne total 19 dhoma (52 shtreter) dhe secila dhome ka tualet perkates si dhe 8 vende parkimi. Hoteli ka gjithashtu te implementuar nje bar dhe nje kuzhine ne katin perdhe te mireorganizuar e kushtet e nevojshme per je sherbim te mire ndaj klienteve. Vendodhja prane zonës Qendres pervecse ofron qetësinë e duhur, mundeson gjithashtu edhe aksesin e lehtë drejt qendrës së qytetit te Tiranes. Po ashtu, vendosja strategjike afer qendres ben te mundur dhe lehteson lidhjen me shume shum qytete te Shqiperise. Hoteli eshte ne gjendje pune prej shume vitesh, ka nje klientele te ngritur dhe nuk kerkon kosto shtese per fillimin dhe ecurine e punes. Investimi ne kete hotel eshte nje mundesi shume e mire ne fushen e hoteleri turizmit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 3.600.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41607
Cmimi: 3.600.000 €
Siperfaqja: 900.00 m2
Dhoma Gjumi: 19
Tualete: 19
ID e Pronës: G1209

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Parkim
Restorant

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
1.300.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate