Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 132.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 132m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem me ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkon dhe dhoma tjeter e gjumit tualet me vete dhe nje depo. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar i gjithi me parket, disponon kondicioner si dhe ka mundesi dhe per mobilim. Cmimi 800€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36512
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 132.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G703
I disponueshem nga: 2024-05-01

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate