Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 118.10 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rruga Dritan Hoxha!

135.815 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamentet kan siperfaqe 118.10m² & 127.51m² dhe organizohet nepermjet nje korridori, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje depo dhe nje tualet. Kompleksi është i pozicionuar 1.9km nga qëndra e Tiranës i përbëre nga 5 godina rezidenciale. Ndërtimi sipas standarteve europiane dëshmon se kompania ka zgjedhur rrugën më të mire për ti ofruar klientëve rezidenca banimi dhe qendra biznesi bashkëkohore dhe tejet cilësore. Implementimi i inovacioneve të fundit në projektim dhe zbatimi i teknologjisë më të lartë garantojnë rezultate të cilësisë së lartë për sot dhe për të ardhmen. Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabina dhe afati i perfundimit eshte ne 2025. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36524
Cmimi: 135.815 €
Siperfaqja: 118.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G705

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate