Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 50.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes! Apartamenti ka siperfaqe 50 m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet. Prona jepet bosh, e pershtatshme per zyra dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe ka cilesi ndertimi si Fasadë e Ventiluar; Ashensor Cilësor; Hidrosanitare Incaso; Dritare Termike etj. Kusht parapagim 1 vit. Cmimi 600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42237
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 50.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1268

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate