Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 180.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Artificial!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka sipërfaqe prej 180 m² dhe ndodhet në një pallati të ri, i punuar në mënyrë të veçantë dhe me cilësi të lartë. Organizohet në: sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje të mrekullueshme të parkut të liqenit. Secila dhomë është e pajisur me sistem chiller. Apartamenti ka orientim nga jug-perëndimi dhe mbulohet nga rrezet e diellit gjatë gjithë ditës. Jepet me qera totalisht i mobiluar me kushte bashkëkohore. Cmimi 2000€/muaj. Për  një vizitë në pronë  kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33882
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 180.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G382

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate