Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 6 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 160.00 m2

Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi!

320.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi. Te pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesueshme dhe me shume potencial. Apartamentet kane sipërfaqe totale 161m² dhe organizohen ne: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Prona eshte shume e pershtateshme per investim. Aktualisht pronat jane te dhena me qera dhe shitet totalisht te mobiluara. Cmimi 320.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33866
Cmimi: 320.000 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualete: 3
ID e Pronës: G381

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
191.270 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
123.40 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate