Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati  te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete,  nje tualet i perbashket dhe nje ballkon me akses nga dhoma e gjumit e femijeve.  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pa banuar me pare. Post parkimi i perfshire ne cmim. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42602
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1302

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate