Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 3!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 3! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile , ka siperfaqe 140m² dhe organizohet ne sallonin se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete , dy veranda dhe nje ballkon. Ka mundesi parkimi. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42651
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1309

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate