Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 234.41 m2

Shitet papafingo ne Selite!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet penthouse ne Selite! Penthouse eshte e organizuar ne openspace dhe ka dalje ne verande. Ka siperfaqe totale prej 234.41m² prej te cilave 96.96m² jane apartament dhe 137.45m² verande. Mundesi per ndarje ne 3 apartamente 1+1 ose 2 apartamente 2+1 me siperfaqe te bollshme. Prona disponon leje per verande dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 250 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42593
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 234.41 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1301

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Penthouse
Shitje
460.000 €

Shitet super Penthouse ne Astir!

3 BD
3 BA
720.00 m2
Penthouse
Shitje
1.600.000 €

Shitet Penthouse Luksoz tek Square 21!

6 BD
7 BA
435.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate