click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties List – All Properties

Hotel
Shitje

Shitet Hotel ne Ksamil!

3.500.000 €
Shitet Hotel ne Ksamil! Hoteli eshte 5 katesh, ofron bar-restorant dhe nje pishine. Hoteli ...
Shitet Hotel ne Ksamil! Hoteli eshte 5 katesh, ofron bar-restorant dhe nje pishine. Hoteli ka siperfaqe totale nder ...
42 42 1,800.00 m2details
1
Toke
Shitje

Shitet toke ne Fier!

2.800.000 €
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne b ...
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe ven ...
800,000.00 m2details
Toke
Shitje

Shitet tokë në vijë të parë në Borsh!

2.565.000 €
Shitet tokë në Borsh. Toka ndodhet në vijë të parë në një pozicion shumë të mirë gjeografi ...
Shitet tokë në Borsh. Toka ndodhet në vijë të parë në një pozicion shumë të mirë gjeografik dhe disponon dokumentac ...
9,500.00 m2details
14
Magazina / Kapanone
Exclusive
Shitje

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze...

1.950.000 €
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² ...
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kat ...
Komerciale
Shitje

Shitet super ambient komercial tek Liqeni i ...

1.723.000 €
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² di ...
Shitet super ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambienti ka siperfaqe totale 453.6m² disponon fasade xhami e cil ...
2 453.60 m2details
Toke
Shitje

Shitet toke ne Mjull Bathore!

1.690.000 €
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje ...
Shitet toke ne Mjull Bathore. Toka ka siperfaqe 16.900m² eshte ullishte dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te persht ...
16,900.00 m2details

Compare Listings