Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 800,000.00 m2

Shitet toke ne Fier!

2.800.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe vendndodhjes, eshte shume e pershtatshme per panele diellore, si investim strategjik, dhe si kerkese mjaft e larte investimi, si ne tregun vendas, edhe ne ate rajonal, per vete faktin dhe rendesine qe ka “Energjia”ne kohet e sotme, dhe ne vazhdim! Pronen e kap dielli gjate gjithe kohes. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, e rifreskuar ne kadaster ne vitin 2021. Siperfaqja: 80 Ha. (800.000 m²) Çmimi: 3.5€/m². Total: 2 800 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34162
Cmimi: 2.800.000 €
Siperfaqja: 800,000.00 m2
ID e Pronës: G419

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate