Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 42 Dhoma
  • 42 Tualete
  • 1,800.00 m2

Shitet Hotel ne Ksamil!

4.250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Hotel ne Ksamil! Hoteli eshte 5 katesh, ofron bar-restorant dhe nje pishine. Hoteli ka siperfaqe totale ndertimi 1800m², ne katin 0 te hotelit ndodhet Bar-Restoranti, veranda dhe nje pishine dhe 4 katet e tjera jane dhoma. Hoteli eshte me 4 yje, ka ne total 42 dhoma (4 suite, 2 dhoma familjare dhe 2 dhoma personeli. Dhomat jane me super pamje panoramike nga bregdeti i bukur Jon. Hoteli ofron relax dhe standarte te larta, ofron komoditet dhe fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Te gjitha dhomat ne hotel jane te pajisura me frigorifer, TV, kasafort private dhe kondicioner. Hoteli eshte shume prane plazhin (per vetem 2 minuta ne kembe). Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 4.250.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31529
Cmimi: 4.250.000 €
Siperfaqja: 1,800.00 m2
Dhomat total: 42
Dhoma Gjumi: 42
Tualete: 42
ID e Pronës: G98
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Restorant|Wiffi
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Qera
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
1.300.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate