Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 2,595.00 m2

Shitet toke prane Teg!

380.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke prane Teg! Siperfaqja e tokes eshte 2595m², disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e lokalizuar ne nje vend shume te favorshem dhe lehtesisht te aksesueshem nga Tirana. Zona perreth eshte nje zone ne zhvillim e siper per ndertime rezidenciale e cila ofron nje jetese komode dhe te qete. Mundesi ideale investimi per ndertim per vila, restorant etj. Cmimi 380.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41600
Cmimi: 380.000 €
Siperfaqja: 2,595.00 m2
ID e Pronës: G1208

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate