Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 77.00 m2

Shitet Super Papafingo ne Sarande!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Super Papafingo ne Sarande! Papafingo organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon. Papafingo ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri te pajisur me ashensor, ka siperfaqe 77m² dhe eshte totalisht me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar dhe disponon kondicioner.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 100.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32284
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 77.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G169
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate