Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande. Apartamenti  ka siperfaqe 110m², ndodhet ne katin e 2-te te pallati te mireadminstruar dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me pamje nga deti, shitet totalisht e mobiluar dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 100.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32268
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G167
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate