Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 480.00 m2

Shitet truall ne Rrugen Trans-ballkanike, Vlore!

220.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet truall ne Rrugen Trans-ballkanike, Vlore. Trualli ndodhet buze rruge, ne nje nga zonat me te mira te Vlores, 1100 m larg Detit Adriatik. Toka me klimen mesdhetare qe ka, ofron mundesi te ndryshme investimi. Mund te perdoret per zhvillim industrial, magazinim, agroturizem, panele diellore, etj. Toka ka formë të rregullt, ndodhet buze rruges kryesore, me infrastrukture te ngritur si dhe energjia elektrike dhe uji jane te pranishem. Trualli ka siperfaqe 480 m2, me studim për ndërtim sherbimesh me lartësi 8 kate mbi tokë dhe 27.5m të larta. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 220.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32303
Cmimi: 220.000 €
Siperfaqja: 480.00 m2
ID e Pronës: G172

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate