Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 112.70 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Malajzian,prane ktheses se Kamzes!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Malajzian,prane ktheses se Kamzes! Apartamenti ka siperfaqe 112.7m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Ne apartament jane bere investime ne arredim, shtrim me parket, kondicioner. Orjentimi Jug. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39701
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 112.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1018

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate