Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 260.00 m2

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan 2!

240.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan 2. Shtepia private ndodhet prane qendres shendetsore, eshte 2 kateshe, ka siperfaqe trualli 500m², siperfaqe ndertimi 260m² ku perkatesisht ndahet ne: siperfaqe kati i pare 103m², siperfaqe kati i dyte 157m². Kati i pare organizohet ne 1 sallon te bollshme se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Kati dyte organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande. Shitet totalisht e mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shtëpia ndodhet në një zonë e qetë dhe me te gjitha fasilitete e duhura dhe shumë afër Tiranës. Cmimi 240 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33246
Cmimi: 240.000 €
Siperfaqja: 260.00 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G303
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate