Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 10 Dhoma
  • 10 Tualete
  • 160.00 m2

Shitet Vile 5 kateshe ne Sarande!

500.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Vile 5 kateshe ne Sarande, tek Lagjia 4 Kodër Sarandë. Prona ndodhet vetem 300m nga deti. Sipërfaqe totale e truallit eshte 250m² nga te cilat 160m² eshte njoll ndertimi (800m² sip. totale ndertimi. Te gjitha katet e viles janë të organizuar secila në: nje sallon me ambientin e gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon i madh nga ku mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te qytetit. Vila është e mobiluar plotësisht dhe mund te pershtatet lehtesisht ne Hotel. Mundesi opsionale per shitje dhe te apartamenteve me vete ne vleren 165.000€. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 500.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33275
Cmimi: 500.000 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 15
Dhoma Gjumi: 10
Tualete: 10
ID e Pronës: G307
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
212.630 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
108.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate