Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 117.70 m2

Shitet shtepi private ne Paskuqan 1!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Paskuqan 1! Ka sipërfaqe ndërtimi 117.7m² dhe siperfaqe trualli 494.5 m². Shtëpia organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shtëpia ndodhet në një zonë e qetë dhe me te gjitha fasilitete e duhura dhe shumë afër Tiranës. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33237
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 117.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G302
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate