Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 194.00 m2

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan!

200.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private ne Paskuqan. Shtepia private ndodhet prane bulevardit te ri, eshte 2 kateshe + bodrum, ka siperfaqe trualli 198.60m², siperfaqe totale ndertimi 194m² ku perkatesisht ndahet ne: kati perdhe 10 m², siperfaqe kati i pare 84.4m², siperfaqe verande 3.4 m², siperfaqe kati i dyte 96.2 m². Kati i pare organizohet ne 2 sallone te bollshme, ambienti i gatimit me vete, 1 tualet, 1 verande dhe 1 ballkon. Kati dyte organizohet ne nje sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Shitet totalisht e mobiluar dhe disponon sistem kamerash dhe alarmi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shtëpia ndodhet në një zonë e qetë dhe me te gjitha fasilitete e duhura dhe shumë afër Tiranës. Cmimi 200.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33223
Cmimi: 200.000 €
Siperfaqja: 194.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G301

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Shtepi Private
Shitje
350.000 €

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

5 BD
3 BA
229.00 m2
Shtepi Private
Shitje
280.000 €

Shitet Shtepi Private ne Selite!

4 BD
2 BA
399.00 m2
Shtepi Private
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate