Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 80.25 m2

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha!

112.875 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, tualet. Ka siperfaqe  totale 80.25m² ku 70.25m² eshte apartament dhe 10m² verande dhe ndodhet ne katin e 6-te. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi tulle dhe punimet perfundojne ne shtator te 2024. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42571
Cmimi: 112.875 €
Siperfaqja: 80.25 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1299

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate