Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 601.00 m2

Shitet Godine 4 kateshe ne Sarande!

1.000.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Godine 4 kateshe ne Sarande. Godina ka siperfaqe trualli 601m² dhe siperfaqe totale ndertimi 900m² dhe organizohet ne kati 0 & 1: dy dyqane open space, totalisht me fasade xhami me siperfaqe 250m² dhe 300m², kati i 2-te ne dy apartamente 1+1 dhe dy garsoniere dhe kati i 3-te ne apartament 3+1. Godina shitet totalisht e mobiluar si ne foto dhe ndodhet buze rruge. Prona eshte nje mundesi shume e mire investimi. Cmimi 1.000.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33348
Cmimi: 1.000.000 €
Siperfaqja: 601.00 m2
ID e Pronës: G314

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Godine
Shitje
400.000 €

Shitet toke + objekt 2 katesh ne Ksamil!

6 BD
6 BA
630.00 m2
Godine
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate