Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 153.41 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU-se!

135.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU-se!. Apartamenti ka siperfaqe totale 153.41m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ambienti i gatimit me vete, 3 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet & garderob me vete, 1 tualet i perbashket dhe nje ballkon. Ne prone jane bere punime shtes ne sistemin elektrik, nxjerrja e ambientit te gatimit me vete, punime gipsi etj.. Punimet jane ne faze ndertimi shtrimi. Kompleksi rezidencial më i ri multifunksional me infrastrukturë bashkëkohore, është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj. Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Mundesi opsionale per 2 poste parkimi ne vleren 15.000€ secili. Çmimi 880€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Detajet e Prones

Property Id : 41301
Cmimi: 135.000 €
Siperfaqja: 153.41 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1174

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate