Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 100.90 m2

Okazion! Shitet apartament 1+1 me verande ne Kompleksin Elitar Novus tek Bulevardi i Ri!

146.340 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 me verande ne Kompleksin Elitar Novus tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ka siperfaqe totale 100.9m², ku 61.7m² eshte apartament dhe 39.2m² verande dhe eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe veranda tek e cila ka dalje cdo ambjent. Ndodhet ne nje kompleks multifunksional, 300 metra larg Unazës së Vogël, në një zonë e cila do të ketë një zhvillim shumë të shpejtë. Kompleksi Novus ka arkitekturë moderne me standarde Europiane ku ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi 1800€/m².Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41312
Cmimi: 146.340 €
Siperfaqja: 100.90 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1175

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate