Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

184.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 140m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte me pamje nga Liqeni i Thate. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 1320€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36709
Cmimi: 184.800 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G721

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate