Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 4,428.00 m2

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres,Km 15, Borake!

398.520 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres,Km 15, Borake!  Prona ndodhet buze autostrades, ka siperfaqe 4428m², disponon dokumentacion te rregullt hipotekore dhe eshte mundesi e mire per ndertim/zhvillim biznesi si: Fasoneri, Magazine, Kapanon, Fabrike etj… Toka ndodhet ne zonen me te zhvilluar industriale, gje e cila favorizon ecurine e cdo lloj biznesi. Cmimi 90€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 37038
Cmimi: 398.520 €
Siperfaqja: 4,428.00 m2
ID e Pronës: G753

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate