Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 266.00 m2

Shitet Super Papafingo ne Sarande!

450.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Super Papafingo ne Sarande! Papafingo organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor, nje depo si dhe nje tarrace me pishine dhe dushe. Papafingo ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, ka siperfaqe 266m² dhe eshte totalisht me pamje nga deti.  Apartamenti eshte i arreduar dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 450.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32995
Cmimi: 450.000 €
Siperfaqja: 266.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G272

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate