Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 91.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande!

230.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 91.50m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili disponon: Sistem kapot, termoizolim, dritare dopio xham gas argon si dhe kane kubature te rregullt. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 230.000€ Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31858
Cmimi: 230.000 €
Siperfaqja: 91.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G130

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate