Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 44.00 m2

Shiten garzoniere ne Sarande!

60.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten garzoniere ne Sarande! Garzonieret kane siperfaqe 44m², 45.2m² dhe organizohen ne nje sallon/dhome gjumi sebashku me ambientin e gatimit, nje tualet dhe nje ballkon. Pronat ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili disponon: Sistem kapot, termoizolim, dritare dopio xham gas argon si dhe kane kubature te rregullt. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 60.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31862
Cmimi: 60.000 €
Siperfaqja: 44.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G131

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garsoniere
Shitje
Garsoniere
Shitje
74.880 €

Shitet garsionere tek Selvia!

1 BD
1 BA
48.00 m2
Garsoniere
Shitje
47.000 €

Shitet garsoniere ne rrugen Bardhyl!

1 BD
1 BA
28.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate