Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 111.50 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

280.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande! Apartamenti ka siperfaqe 111.50m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar i cili disponon: Sistem kapot, termoizolim, dritare dopio xham gas argon si dhe kane kubature te rregullt. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 280.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31854
Cmimi: 280.000 €
Siperfaqja: 111.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G129

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate