Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.29 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres!

193.528 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,ndertim i vitit 2023 me siperfaqe 117.29m²  dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe dalje ne ballkon, tualet i perbashket. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38187
Cmimi: 193.528 €
Siperfaqja: 117.29 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G882

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate