Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 235.00 m2

Shitet vile 3- kateshe tek Rruga Jordan Misja!

630.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile 3- kateshe tek Rruga Jordan Misja. Vila ndodhet buze rruge, ka siperfaqe toke 320m² & siperfaqe ndertimi 235m². Organizohet ne : Kati 0: perbehet nga salloni i bollshem sebashku me ambientin e gatimit dhe 1 tualet. Kati i 1: ne 3 dhoma gjumi ku 2 prej tyre kane edhe ballkon dhe 1 tualet . Kati i 2-te eshte bosh dhe organizohet ne open space. Se bashku me vilen jane dhe 2 garazhde me siperfaqe 60m². Prona shitet totalisht e mobiluar. Cmimi 630.000€ ( i diskutueshem) Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38457
Cmimi: 630.000 €
Siperfaqja: 235.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G907

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
350.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
121.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate