Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet ambjent komercial ne Qender!

700.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambjent komercial ne Qender! Ambjenti ka siperfaqe totale 120m², ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri, eshte open space dhe mund te organizohet sipas deshires, gjithashtu ka dhe nje tualet. Ambienti ka dy hyrje, ndodhet ne nje zone shume te mire, cka e ben te pershtatshme per zhvillimin e cdo biznesi te mundshem. Prona disponon fasade xhami dhe ka mundesi per duplex dhe verande rreth 150 m² katror ne shfrytezim te njesise se sherbimit. Disponon nje depo me siperfaqe 40m² ne katin -2 ne vleren 40.000€. Prona disponon dukumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 700.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38145
Cmimi: 700.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
ID e Pronës: G878
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate