Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 109.61 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ka siperfaqe totale 109.61m², organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34215
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 109.61 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G425
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate