Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 224.90 m2

Shitet ambient komercial ne Astir!

562.250 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Astir. Eshte i organizuar ne open space dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambjenti ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe bruto 224.9m² eshte e gjitha corner dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe momentalisht eshte e dhene me qera me kontrate afatgjate. Cmimi 2500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34256
Cmimi: 562.250 €
Siperfaqja: 224.90 m2
ID e Pronës: G431
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate