Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak!

5.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kati 0 : open space dhe 2 banjo. Ka siperfaqe 1250m² , 2 porta hyrje , 6.5m lartesi dhe me te gjitha instalimet e nevojshme. Kati 1 : open space dhe 2 banjo. Ka sip.1200m² dhe 4.5m lartesi. Kati 2 : 6 dhoma dhe 2 banjo. Gjithashtu ka nje solete te shrytezueshme deri ne 25 tone. Disponon vend per nje ashensor. Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si ; fasoneri , servise etj. Cmimi 5000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34189
Cmimi: 5.000 €
ID e Pronës: G422

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
7.542 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

2 BA
2,155.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate