Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 145.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender Te Sarandes!

145.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender Te Sarandes. Apartamenti ka siperfaqe 145m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ka pamje nga qyteti i Sarandes. Cmimi 145.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32709
Cmimi: 145.000 €
Siperfaqja: 145.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G232
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate