Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 120.00 m2

Shitet apartament 3+1 ne Sarande!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 120m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshme sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 -te te ne nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ka pamje panoramike nga deti dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32733
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 1
ID e Pronës: G235
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate